BİZ KİMİZ?

FELSEFEMİZ


Artro Life Ailesi olarak Antalya Lara’da Manuel Terapi, Kayropraktik Uygulamalar Ortopedik ve Sportif Rehabilitasyon, Skolyoz Tedavisi, Klinik Pilates, Beslenme ve Diyet tedavilerinde alanında uzman doktor ve sağlık profesyonelleri ile güncel yaklaşımlar sunuyoruz.

Ekibimiz

“Dizimdeki kondromalazi patella icin 2yildir gitmedigm Dr kalmamisti. Hergun diz agrisi cekiyordum Kullanmadigim kolojen,glukozamin, kalmamisti..."

Pnr İlik

“Özellikle servikal bölgedeki bel ağrısı nedeniyle ilk ziyaretime Artro Life Clinic'e geldim . İlk konsültasyon sırasında, Elif Gökmen ve uzman ekip arkadaşları vücut duruşumu tartıştı ve benim durumumda uygulamak istediği terapi planını ayrıntılı olarak sundu...”

DAVID CROC

“Geçirdiğim trafik kazası sonrası sağ ayağımda oluşan kaval kemiği kırığı çapraz bağlar iç yan bağ kopması sonrasında 3 kez ameliyat olduktan sonra bacağımda oluşan kas kayıplarıyla birlikte dizimi bükmekte zorlanırken çift koltuk değnekleriyle geldiğim fizik tedavi merkezi...”

Yüksel Taşcı

“Artro Life Clinic' e boyun fıtığı, omuz sakatlığı ve kilo verme amaçlı gittim Elif Hocam ve tecrübeli ekibi sağolsunlar benimle ilgilenerek detaylı bir tedavi sürecine aldılar ve tedavi sonunda gerçekten kendimi çok iyi hissediyorum bu yorumu yazarak onlara teşekkürlerimi sunuyorum...”

Efe Can Çiçek

“Ameliyat dışında hiçbir tedavi bulunmuyordu, Artro Life’ a gelene kadar. Elif hanımla birlikte şimdi iyiye giden diz tedavime fizik tedavi ile devam ediyorum ve çok memnunum neredeyse ağrılarimdan uyuyamıyordum, durduk yere kitleniyordu bunlar geçti...”

Cansu Küçükyiğit

“Antalya Lara’da son derece hijyenik bir fizik tedavi merkezi ve en son teknolojik cihazların kullanılması da ayrıca bir tercih sebebi sayılabilir. Anlayışlı ve işinde uzman doktorlar insana güven veriyor. Fizik tedaviye ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.”

Meliha Durantaş

“Dr. Elif Hanım hocam hem mesleki deneyimi hem güler yüzlü yaklaşımı ile kendimi iyi hissettirdi. Ağrılarım Yok denecek kadar azaldı Elif Gökmen hocamın sayesinde hayata daha pozitif bakıyorum. Herkese tavsiye ediyorum.”

Turgay Şelik

“Yürüyüş analizi ve tabanlık için gitmiştim Tabanlık sayesinde içe basma şikayetim azaldı Fizyoterapist Hakan Beye ilgisi için teşekkür ederim"Zafer Gençer

“Boyun fıtığı sikayetiyle gitmistim.Elif hanim ve Hakan bey çok güzel ilgilendiler.Kayropraktik tedavi ve hakan beyle yaptıgimiz egzersizler sonrasinda simdi cok daha iyiyim ,herkese öneririm"

abdurrahman pektas

“Bana maksimum ilgi ve alakayla destek olan doktoruma ve çok kısa zamanda ayağa kalkmama yardımcı olan Fizyoterapist Hakan Vural beye çok teşekkür ederim"

Serkan Tan

“Tertemiz bir klinik ve güleryüzlü işinde uzman kişilerden hizmet almak çok iyi geldi. Manuel terapi de iyi geldi. Fizyoterapist Hakan Beye sonsuz teşekkürler."

Reyhan Coşar

“Arkadaşım tavsiye etti, şiddetli boyun ağrılarım vardı. Hepsi geçti. Artro Life klinikteki herkesin eline emeğine sağlık. Tavsiye ederim."


Nisan Şahin

“Ağrı ve kulunçlardan kurtuldum. Tüm hastalara tedavilere ihtiyacı olan kişilere tavsiye ederim."İbrahim Alıcı

“Özel ilgi ve alakalı çok muhteşem güleryüzlü hassasiyetiniz için teşekkür ederim."Buket Turna

“Fizik tedavi konusunda çok tecrübeli ve iyi bir merkez"
Umut Keskin

“Sportif rehabilitasyona gittim. Yine giderim, tavsiye ederim."
Yaşar Aciz

“Tavsiye üzerine geldim ve çok memnun kaldım."
İrem Kökçü